Wiktor przegrał z chorobą

  • 04.12.2019, 13:14
  • GD
Wiktor przegrał z chorobą
W ubiegłym tygodniu dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Wiktora Pacana z Majdanu Krzywskiego. Nierówną walkę z glejakiem muzyk z kapeli Alternatywy 5 przegrał w wieku zaledwie 42 lat.

Choroba Wiktora Pacana poruszyła serca mieszkańców gminy Łopiennik Górny i powiatu krasnostawskiego, którzy blisko rok temu organizowali lub brali czynny udział w akcjach charytatywnych na leczenie muzyka i ojca dwójki dzieci. Sam zresztą odwdzięczał się grą i obecnością na podobnych koncertach.

Niespełna miesiąc temu za pośrednictwem strony internetowej skarbonka.alivia.org.pl dziękował za pomoc i hojność darczyńców. Dzięki temu mógł opłacić koszty leczenia w Monachium. Niestety złośliwa choroba go pokonała. W sobotę, 30 listopada, Wiktorowi Pacanowi w ostatniej drodze towarzyszyła rodzina, sąsiedzi oraz przyjaciele i znajomi ze środowisk twórczych i ludowych.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe