Strategia miasta oczami mieszkańców

  • 02.12.2019, 12:34
  • AN
Strategia miasta oczami mieszkańców
10 i 11 grudnia w sali konferencyjnej urzędu miasta odbędą się konsultacje społeczne dwóch dokumentów ważnych dla miasta. Chodzi o "Strategiczne Inwestycje Terytorialne Miasta Chełm, Strategiczny Plan Terytorialny" oraz "Lokalny Plan Rewitalizacji Miasta Chełm na lata 2017-2023".

Z każdego otwartego spotkania konsultacyjnego zostanie sporządzony protokół wraz z listą obecności. W sprawozdaniu znaleźć się mają ustalenia, wnioski i uwagi, które wypłynęły w trakcie dyskusji i wiążą się z tematem konsultacji.

W ten sposób ratusz chce poinformować mieszkańców o planowanych przez samorząd działaniach rewitalizacyjnych i inwestycjach miejskich. Chce także poznać opinię społeczności lokalnej na temat projektów aktualizowanych dokumentów strategicznych oraz zachęcić do zaangażowania się w opracowywanie zmian.

W konsultacjach mogą uczestniczyć mieszkańcy Chełma posiadający czynne prawo wyborcze zgodnie z przepisami kodeksu wyborczego, a także podmioty posiadające osobowość prawną, jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej oraz organizacje społeczne działające na terenie miasta.

Konsultacje społeczne w formie otwartych spotkań odbędą się w dniach 10 i 11 grudnia w urzędzie. W godz. od 16 do 17 odbędzie się spotkanie w sprawie zaktualizowanego dokumentu pod nazwą: Strategiczne Inwestycje Terytorialne Miasta Chełm. Strategiczny Plan Terytorialny.". Z kolei od godz. 17 do 18 potrwają konsultacje społeczne projektu "Lokalnego Planu Rewitalizacji Miasta Chełm na lata 2017-2023".

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe