Twoje głosy na plac zabaw | Super Tydzień

  • 04.05.2019, 11:31
  • DBEZ
Twoje głosy na plac zabaw | Super Tydzień
Trwa głosowanie na Podwórka Talentów, budowane w ramach akcji społecznej firmy Nivea. Biorą w niej udział dwie miejscowości z powiatu chełmskiego - Kamienna Góra i Rejowiec.

Do wygrania jest 20 nowych placów zabaw. Każdy z nich o wartości 250 tys. zł, wyposażony w ściankę wspinaczkową, trampolinę, urządzenie do balansowania i inne atrakcje. Nagrodami jest też 300 gier edukacyjnych. Warto więc zawalczyć. Jak dotąd powiat chełmski nie miał szczęścia w konkursie, który ma już swoją kolejną edycję. Zabrakło głosów internautów, by przebić się w rankingu. Być może tym razem będzie lepiej.

Głosowanie trwa do 20 czerwca. By wziąć w nim udział, trzeba zarejestrować konto internetowe na stronie nivea.pl i dzięki temu można raz dziennie oddawać głos na wybrany plac zabaw. Rywalizacja jest wyrównana, gdyż zgłoszone lokalizacje podzielono na trzy kategorie, uwzględniające liczbę mieszkańców danej miejscowości. Kamienna Góra i Rejowiec startują w grupie do 20 tys. mieszkańców. Gdy w ubiegłym tygodniu sprawdzaliśmy, prowadził Rejowiec z 316 głosami. Plac zabaw w tej miejscowości miałby powstać przy szkole podstawowej. Słabiej szło głosowanie Kamiennej Górze. Dostała 255 głosów, ale sytuacja jest dynamiczna i zmienia się z dnia na dzień. Ranking można obserwować na oficjalnej stronie sponsora. W konkursie bierze również udział Łopiennik Górny z powiatu krasnostawskiego (Borowica 73 A). Miał 283 głosy.

Konkurencja jest duża. W grupie małych miejscowości zgłoszono aż 332 lokalizacje. W rywalizacji ogólnopolskiej najwięcej, bo aż 603 głosy, miała w ubiegłym tygodniu miejscowość Sołuszowa w województwie małopolskim. Nic jeszcze jednak nie jest przesądzone.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe