Zwłoki w w zgliszczach domu

  • 24.01.2019, 08:52 (aktualizacja 24.01.2019, 09:07)
  • MP
Zwłoki w w zgliszczach domu
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło we wtorek na terenie gminy Dubienka. Po wejściu do nadpalonego częściowo domu, funkcjonariusze, wspólnie ze strażakami, w jednym z pomieszczeń ujawnili zwęglone zwłoki. Wstępne ustalenia wskazują, że był to 60–letni samotnie mieszkający mężczyzna. Służby ratownicze powiadomili sąsiedzi zaniepokojeni jego kilkudniową nieobecnością. Straż Pożarna jako wstępną przyczynę pożaru wskazała na zwarcie instalacji elektrycznej.

Tragicznego odkrycia dokonali we wtorek policjanci z Dorohuska wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej, którzy weszli do częściowo nadpalonego domu jednego z mieszkańców tej gminy. W jednym z pomieszczeń ujawnili leżące na łóżku, częściowo zwęglone zwłoki. Wstępne ustalenia wskazują, że był to 60 – letni mężczyzna, który samotnie mieszkał w tym domu. Policjantów zaalarmowali sąsiedzi, którzy nie widzieli 60-latka już od kilku dni. Dom w środku był okopcony i zadymiony.

Ze wstępnych ustaleń poczynionych na miejscu przez straż pożarną wynika, że przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Decyzją prokuratora nadzorującego czynności na miejscu, zwłoki mężczyzny przewieziono do prosektorium. Dzisiaj prowadzone są oględziny miejsca zdarzenia w obecności biegłego z zakresu pożarnictwa, które pomogą wyjaśnić jak doszło do tej tragedii.

3 miesiące aresztu za... pobicie żony. Dlaczego wyrok jest tak niski? [TUTAJ]

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe