Służby specjalne na uczelni

  • 29.11.2018, 09:49
  • MP
Służby specjalne na uczelni
W poniedziałek w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie pojawili się mundurowi z CBA i ABW. Ich wizyta była związana z przekazaniem słuchaczom ważnych informacji.

Przedstawiciele służb specjalnych: Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego poprowadzili w poniedziałek dwa spotkania. Opowiedzieli uczestnikom o specyfice swojej pracy, a także wyjaśnili znaczenie swoich formacji dla bezpieczeństwa wewnętrznego państwa.

Słuchacze wykładów mogli się również dowiedzieć, jakie są podstawowe techniki prac polskich służb specjalnych, a także zapoznać się z procesem rekrutacji i ścieżką kariery. W wykładach wzięli udział nie tylko studenci, absolwenci i wykładowcy uczelni, ale również młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława Andersa w Chełmie.


Teraz czytane:

S17 do poprawki [ZOBACZ]

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe