Gm. Izbica: Zbierali pieniądze na szkolenie młodzieży

  • 22.11.2018, 14:59
  • GD
Gm. Izbica: Zbierali pieniądze na szkolenie młodzieży
Trzeci Charytatywny Bal Sportowca zgromadził blisko 140 gości, dla których udział w tym wydarzeniu stał się już tradycją i okazją do corocznego spotkania i wsparcia działalności Ruchu Izbica. W tym roku świętowanie odbyło się pod hasłem "Na sportowo w 100-lecie Niepodległości".

Bal został zorganizowany 10 listopada w Gminnym Domu Kultury w Tarnogórze przez zarząd Gminnego Klubu Sportowego Ruch Izbica. Główną ideą było nie tylko uczczenie odzyskania przez Polskę niepodległości, ale również zebranie środków na rozwój młodzieżowej piłki nożnej  w Gminie Izbica.

Licznie zgromadzonych gości powitali Paweł Zieliński - prezesa GKS-u i Agnieszka Kliszcz - członek zarządu klubu. Oboje wręczyli także podziękowania sponsorom i osobom szczególnie zaangażowanym w działalność klubową. Wyróżnienia otrzymali m.in.: Bank Spółdzielczy w Izbicy i samorząd gminy Izbica, Arkadiusz Orkiszewski za 250 meczów rozegranych w roli trenera najmłodszych piłkarzy Ruchu oraz Michał Gałka, który jako pierwszy piłkarz Ruchu zdobył 100 goli w barwach klubowych w rozgrywkach Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Prezentację multimedialną, podsumowującą sezon 2017/2018, przygotowała Patrycja Kwitek. Po części oficjalnej zaczęła się trwająca do rana zabawa. Na przybyłych gości czekały pyszne dania przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Tarnogóry i dobra muzyka, o którą zadbał DJ Alex.

Najważniejszym punktem balu była aukcja charytatywna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na rozwój  młodzieżowej piłki nożnej w Gminie Izbica. Na aukcji zlicytowano m.in.: piłkę z podpisami piłkarzy Wisły Kraków, koszulkę piłkarską drużyny Hetmana Zamość, koszulkę z podpisami drużyny Cracovii i Wisły Płock, koszulkę żużlowca Motoru Lublin Daniela Jeleniewskiego i roczny karnet do AlterEgo Fitness Clubu ufundowany przez Olgę Kowalczyk.

- Przedmioty na aukcję udało się uzyskać dzięki staraniom i osobistemu zaangażowania wielu osób związanych z klubem. Licytacja przebiegała niezwykle emocjonująco i cały czas była podgrzewana zachętami prezesa Ruchu Izbica, dzięki czemu udało się zlicytować wszystkie zgromadzone rzeczy. Miłym i wzruszającym gestem było wylicytowanie przez zawodników Ruchu Izbica rękawic tragicznie zmarłego kolegi Patryka Szewczaka, które przekazała mama piłkarza - mówi Katarzyna Gałka.  

GD
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe