Chełm: Co się wyprawia na tej Lwowskiej?

  • 27.06.2018, 10:32
  • AN
Chełm: Co się wyprawia na tej Lwowskiej?
Krzyki, burdy i niszczenie wszystkiego, co stanie na drodze. Tak wyglądają wieczory i noce na chełmskim deptaku. Mieszkańcy Lwowskiej skarżą się, że w centrum miasta jest coraz niebezpieczniej.

- Ten problem pojawił się, od kiedy na deptaku działają ogródki piwne. Jak przypuszczam, klientela tych ogródków, powracając do domu, "bawi" się w niszczenie wszystkiego, co spotka na swojej drodze. Do tego dochodzą krzyki, bijatyki i inne - żali się nasza rozmówczyni.

Jak mówi, wieczorem strach wyjść na starówkę, bo nie wiadomo tak naprawdę, na kogo się trafi i jak może zakończyć się takie spotkanie.

- Przeklinają, rysują samochody i tak naprawdę są bezkarni - dodaje nasza Czytelniczka.

Ogródek jednej z cukierni został zniszczony zaraz po tym, jak powstał. Jak tłumaczy właściciel, strach cokolwiek zostawić na noc, bo rano może się okazać, że wszystko zostało połamane.

- Gdzie jest policja? - pyta mieszkanka Lwowskiej. - Nie wierzę, że nie wiedzą, co się tu dzieje. A jednak jakoś nie widać patroli. Może gdyby mundurowi częściej bywali na Lwowskiej to byłoby bezpieczniej? Tymczasem łobuzów nie odstrasza nawet monitoring miejski.


Teraz czytane:

Dom Dziecka do zamknięcia [SPRAWDŹ]

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe