Chełm: II miejsce dla ekipy z Okszowa

  • 28.05.2018, 09:40 (aktualizacja 12.06.2018 15:26)
  • MP
Chełm: II miejsce dla ekipy z Okszowa
W piątek na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odbył się wojewódzki finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych.

W piątek uczestnicy z kilkunastu miast z terenu Lubelszczyzny zmierzyli się ze sobą w teście wiedzy o bezpieczeństwie na drodze, przygotowaniu samochodu do jazdy, pokonaniu toru przeszkód na motorowerze, jeździe sprawnościowej samochodem z talerzem Stewarta oraz udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Indywidualnie na najwyższym stopniu podium stanął Łukasz Danielak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Zamościu. II miejsce przypadło Marcinowi Juziukowi z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie, a III jego koledze z zespołu Jakubowi Barszczewskiemu. Drużynowo najlepiej wypadła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Zamościu, ale zaraz za nimi znaleźli się uczniowie z Okszowa w składzie: Marcin Juziuk, Jakub Barszczewski oraz Jakub Przybylski. III miejsce przypadło natomiast ekipie z Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.


Teraz czytane:

Zbadaj się, bo warto! Program profilaktyczny boreliozy [CZYTAJ]

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe