Włodawa: Wracał do domu, zabłądził w lesie

  • 27.04.2018, 12:50
  • MP
Włodawa: Wracał do domu, zabłądził w lesie
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 48-latka, który zgubił drogę do domu. W działaniach uczestniczyli policjanci, strażacy, straż graniczna oraz znajomy zaginionego. Po niespełna 2-óch godzinach poszukiwań mężczyzna został znaleziony ok. 3 km od domu. Był pod wpływem alkoholu i miał uraz nogi.

W czwartek po godz. 22:00 na nr alarmowy zadzwonił mężczyzna, który wracając do domu zgubił się w lesie. 48-latek poinformował, że wszedł do lasu, ale nie wie, gdzie się dokładnie znajduje i nie może odnaleźć drogi powrotnej do domu. Podczas rozmowy uskarżał się na ból nogi, zaś sposób mówienia wskazywał, że znajduje się pod znacznym działaniem alkoholu.

Dyżurny skierował na miejsce policjantów, a do działań włączyli się funkcjonariusze Straży Pożarnej, Straży Granicznej i znajomy zaginionego. Funkcjonariusze używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych przeszukiwali rejon, gdzie mógł znajdować się mężczyzna. W tym czasie dyżurny kontaktował się z nim telefonicznie. 48-latek potwierdzał, że słyszy sygnały, ale nie widział nikogo z poszukujących. Po jakimś czasie telefon mężczyzny się rozładował i kontakt się z nim urwał. Po blisko dwugodzinnych poszukiwaniach około 3 km od domu mężczyzna został odnaleziony, a jako pierwszy wypatrzył go jego znajomy.

Zaginiony 48-latek znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Z uwagi na doznany uraz, pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala.


Teraz czytane:

Ogłoszono kolejne przetargi! Które miejsca w Chełmie mogą doczekać się remontów? [SPRAWDŹ]

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe