Chełm: Hetmany rozdane

  • 06.03.2018, 10:53 (aktualizacja 06.03.2018, 12:35)
  • MP
Chełm: Hetmany rozdane
Już po raz 11-sty odbył się Ogólnopolski konkurs historyczny „Hetmany”. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 518 uczniów z 24 szkół. Wyniki ogłoszono 2 marca 2018 r. podczas Hetmańskiej Gali XLVI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie.

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie wzięli w nim udział już po raz kolejny, i jak w ubiegłych latach, również z powodzeniem. W tym roku zostali nagrodzeni w każdej kategorii. Już po raz drugi uzyskali pierwsze miejsce i statuetkę Czarnieckiego w kategorii projekt – Aleksandra Bisko (2c), Aleksandra Lewczuk (2c). W tej samej kategorii 2 miejsce uzyskała Aleksandra Sawa (1f) oraz wyróżnienie Julia Szulc (1f). W kategorii wiedza szkołę reprezentowali: Katarzyna Kiwińska (1d), Aleksandra Bisko (2c) oraz Konrad Iwko (3e) i uzyskali 3 miejsce drużynowo. Natomiast indywidualnie 2 miejsce – Aleksandra Bisko (2c). Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem Ewy Betiuk i Katarzyny Dobrakowskiej.


Sukcesy Sportowców z Krasnegostawu - CZYTAJ

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe