Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Krasnostawianie biegali w Polsce i za granicą

Czołowe miejsca zajęli reprezentanci Stowarzyszenia Krasnystaw Biega w trzech imprezach zorganizowanych w ostatnim czasie w kraju i za granicą. Zawodnicy z miasta nad Wieprzem wystartowali w zmaganiach w Lubartowie, Krynicy oraz Wilnie.
Krasnostawianie biegali w Polsce i za granicą

Wszystkie imprezy biegowe, w których uczestniczyli krasnostawianie, odbyły się w dniach 9-11 września. Bardzo dobry wynik w Danske Bank Vilnius Marathon w Wilnie na Litwie uzyskał Ireneusz Hawryluk. Dystans 42 km i 195 m pokonał on w 3 godz. 10 min. i 15 s, plasując się na 40. miejscu na 779. startujących zawodników.

W równolegle rozgrywanym półmaratonie wystartowało pięciu innych zawodników krasnostawskiego klubu. Dwóch z nich ustanowiło swoje nowe rekordy życiowe na tym dystansie (21 km i 97,5 m). 43. miejsce z czasem 1:26,11 s. zajął Jarosław Jagniontkowski. Na 77. miejscu uplasował się Damian Antończak, który dobiegł do mety w 1:29,31 s (rekord życiowy). Dalsze lokaty zajęli: 166. miejsce Łukasz Kwiecień (1:35,29 s; rekord życiowy), 174. miejsce Marek Antończak (czas: 1:35,55 s), 583. miejsce Marcin Bida (1:49,20 s). Półmaraton ukończyło 1785 zawodników.

O zmaganiach krasnostawian na innych imprezach biegowych przeczytacie w najnowszym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego.

Zobacz też: Paula z Wyryk na zawodach Kamienna Rzeźba 2016!

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DramatTreść komentarza: Śmietanka..... Kto mu stręczy tych doradców?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:54Źródło komentarza: Nowa Rada przy Prezydencie RP. W jej składzie Kamila Grzywaczewska, Lucjan Cichosz i poseł Jarosław SachajkoAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Gdyby na Lubelskiej paliło się tyko zielone albo pulsujące żółte to ci małolaci jeździli by tami jak szaleńcy. Teraz latem wieczorami jest horror.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:51Źródło komentarza: Bezpiecznie czy płynnie? Sporne sygnalizacje świetlne na Litewskiej i Lubelskiej w ChełmieAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Ty widzę że nie wysilasz się co widać po twoich wpisach na każdy temat. Ale co się można spodziewać po POwskich miernotachData dodania komentarza: 18.12.2025, 10:05Źródło komentarza: Bezkonkurencyjny jak Radosław Sikorski. Nikt się do niego nie zbliżyłAutor komentarza: kierowca bombowcaTreść komentarza: Remontowana Włodawska a na niej przejście przy Krańcowej - zupełnie nieoświetlone. Na Kochanowskiego wymienione na nowe energooszczędne. W okolicach kościoła założona latarnia świeci w drzewo? Sprawdza to ktoś?Data dodania komentarza: 18.12.2025, 10:02Źródło komentarza: Bezpiecznie czy płynnie? Sporne sygnalizacje świetlne na Litewskiej i Lubelskiej w ChełmieAutor komentarza: wyborczyniTreść komentarza: Początek kampanii wyborczej do Sejmu.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 09:51Źródło komentarza: Nowa Rada przy Prezydencie RP. W jej składzie Kamila Grzywaczewska, Lucjan Cichosz i poseł Jarosław Sachajko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama