Weronika wyśpiewała II miejsce

  • 02.12.2017, 09:48
  • MP
Weronika wyśpiewała II miejsce
Weronika Jędruszak, uczennica Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu, zajęła II. miejsce w VIII Ogólnopolskim Jesiennym Konkursie Poezji Śpiewanej "Na strunach poezji".

Finałowe zmagania wokalne, do którym zakwalifikowało się 29 wokalistów z całego kraju, odbyły się 28 listopada w Zespole Szkół nr 1 im. Wł. Grabskiego w Lublinie. Występy oceniali: prof. Andrea Jaworska, dr Jarosław Cymerman, Piotr Selim oraz dr hab. Rafał Szczerbakiewicz. Za wykonanie piosenki pt. "Kto tak ładnie kradnie" z filmu "Hallo Szpicbródka", Weronika otrzymała srebrną nutę poezji. Dzień później zaprezentowała się również podczas koncertu galowego w Muzeum Lubelskim.

 

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe