Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Droga się sypie

Mieszkańcy osiedla Zachód skarżą się, że na remontowanej w zeszłym roku nawierzchni zaczęły pojawiać się bardzo poważne ubytki.
Droga się sypie

Jeden z Czytelników poinformował nas o wyrwie na ul. Zachodniej, pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Synów Pułku i Szarych Szeregów.

- Przy przystanku autobusowym jest taki ubytek, że można urwać koło - skarży się pan Przemysław. - Przejeżdżałem tamtędy, kiedy akurat padało, więc dziura była wypełniona wodą. Niczego się nie spodziewałem, więc przejechałem przez tę kałużę. Zabolało i mnie, i mój samochód. Kilka miesięcy i droga już zaczyna się sypać? Żeby się nie okazało, że po zimie będzie gorzej niż przed remontem.

Sygnał mieszkańca przekazaliśmy do Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych. Jak poinformował na prezes MPRD Sebastian Łukowiec, informacja o stanie drogi już do nich dotarła.

- Ubytek w jezdni powstał najprawdopodobniej przez zbyt duże obciążenie w tym miejscu - tłumaczy. - Zajmiemy się tym najszybciej, jak to będzie możliwe, żeby kierowcy nie musieli się niepokoić. Od razu naprawimy ubytki w krawężnikach przy kontenerach, mimo że nie jesteśmy za nie odpowiedzialni. To miejsce uszkodziły śmieciarki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Xxx 11.09.2017 16:08
Na kogoś trzeba zwalić.Aby od siebie,to nie my to oni.

mieszkanka z Zachodu 11.09.2017 12:59
zbytnie obciążenie?? co to za tłumaczenie przy przystanku autobusowym, który stoi tam od początku osiedla praktycznie...

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: petTreść komentarza: Piszcie do posłanki co ma wrażliwe serce!Data dodania komentarza: 21.01.2026, 11:14Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: GzelaTreść komentarza: Co na to Jakub i Anna Banaszkowie?Data dodania komentarza: 21.01.2026, 11:12Źródło komentarza: Alarm smogowy w Chełmie. Normy pyłów przekroczone nawet czternastokrotnieAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Też uważam, że to jest chore. Jeśli jakaś telewizja albo inna organizacja chce zorganizować imprezę w danym miejscu, to tak naprawdę ona powinna płacić miastu za udostępnienie terenu. To przecież oni na tym zarabiają, a nie miasto. W obecnej formie wygląda to po prostu jak jedna wielka pralnia pieniędzy.Data dodania komentarza: 21.01.2026, 10:12Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: profesor mniodekTreść komentarza: więcej "kasi" w mętnej wodzie i zostanie tylko osoba grenlandzkaData dodania komentarza: 20.01.2026, 17:55Źródło komentarza: Czy słowo "stryj" to dziś relikt? Udowadniamy, że w Lubelskiem wciąż go używamyAutor komentarza: MLTreść komentarza: A w kontrolę obiektywną nie wierzę, papier wszystko przyjmie. Skoro tyle osób na własne oczy widziało nieciekawą sytuację, nawet zamarzniętą wodę w miskach czy psy luzem biegające w mrozie, to oznacza, że coś złego się dzieje. A tekst, że psy są do uśpienia przez Pana administratora tonjuż szczyt wszystkiego. Zero empatii... czy taka osoba powinna prowadzić schronisko? Pomijam już to, że prawie w całej Polsce jest problem.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:23Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama