Pojechali do awantury, znaleźli amunicję

  • 15.06.2021, 11:30
  • oprac. MP
Pojechali do awantury, znaleźli amunicję
Zgłoszenie o awanturze w jednym z domów otrzymali włodawscy policjanci. Pod wskazanym adresem mundurowi zastali trzech nietrzeźwych mężczyzn, a na poduszce leżącą amunicję. Nielegalne znalezisko zostało zabezpieczone. Za posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia 38-letniemu właścicielowi grozi kara do 8 lat więzienia.

W niedzielę w nocy dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w domu mieszkańca Włodawy. Policjanci na miejscu zastali trzech mężczyzn pod widocznym działaniem alkoholu, a na poduszce leżącą amunicję. Mundurowi zatrzymali wszystkich uczestników imprezy i  zabezpieczyli 8 sztuk amunicji różnego rodzaju.

- Kolejnego dnia śledczy 38-letniemu mieszkańcowi Włodawy przedstawił zarzut posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia, natomiast dwóch pozostałych zatrzymanych zostało przesłuchanych w charakterze świadka i zwolnionych - mówi Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka KPP we Włodawie. - Wczoraj mężczyzna był doprowadzany do Prokuratury gdzie zdecydowano o zastosowaniu wobec niego dozoru Policji. Za to przestępstwo grozi do 8 lat więzienia.

Teraz czytane: Koszenie w Chełmie zostało wstrzymane? Nic podobnego!

 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe