Talenty docenione u Czarniecczyków

  • 31.05.2021, 09:05 (aktualizacja 07.06.2021, 17:55)
  • AN
laureaci konkursu z kuratorem oświaty Fot. I LO Chełm
To były niezwykłe emocje i mnóstwo dobrych występów. Tegoroczny Talent u Czarniecczyków to już historia. Sześcioosobowe jury wybrało najlepszych z najlepszych. Konkurs wygrała Zuzanna Krzywicka z Chełma.

Mam talent organizowany był w tym roku przez I LO w Chełmie po raz dwunasty. Występy artystów oceniali: Mariusz Matera, Łukasz Żebrowski, Bartłomiej Kazimierczak, Ewa Harańczyk, Dominika Soroczyńska-Ogórek i Paulina Ciesielska. Do ścisłego finału zakwalifikowało się 12 finalistów. Co ciekawe, jedna z uczestniczek przyjechała na występ tuż po zdawanym egzaminie ósmoklasisty.  Jej występ na tyle zauroczył jury, że od razu otrzymała awans do grona finalistów. 

- Poziom występów był bardzo wysoki. Ogromne wrażenie zrobili na nas zwłaszcza tancerze - mówi Dominika Soroczyńska-Ogórek, która reprezentowała w jury naszą redakcję. - Jednak mam nadzieję, że w przyszłym roku organizatorzy powrócą do tradycyjnej formuły i jury będzie mogło oglądać występy sprzed sceny. W tym roku, siedząc na scenie, mieliśmy troszeczkę trudniej, choć i tak występy zrobiły na nas ogromne wrażenie.

I miejsce i nagrodę dziennikarzy Nowego Tygodnia otrzymała baletnica Zuzanna Krzywicka ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie. II miejsce wygrał zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Aleksandra Smolak, Jakub Wolanin, Michał Sudewicz z I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie. Trzecią lokatę i nagrodę dziennikarzy Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton otrzymali Jakub Ungert i Patrycja Koziej z Klubu Tańca Towarzyskiego TAKT w Chełmie. Nagrodę za oryginalny talent i za osobowość artystyczną otrzymała uczennica IV LO im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie Julia Krasnowska, która zaprezentowała autorskie utwory. Jury zdecydowało również o przyznaniu wyróżnienia. Otrzymała je Wiktoria Szczepanowska, młoda wokalistka ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe