Kto wkręca burmistrza?

  • 11.03.2021, 08:37
  • TWA
Kto wkręca burmistrza?
Wśród mieszkańców Włodawy krąży informacja, że burmistrz zamierza powołać swojego zastępcę. Pada nawet nazwisko osoby, która ma objąć tę funkcję. - Ktoś próbuje mnie wkręcić - komentuje zdziwiony Wiesław Muszyński.

Wieść o tym, że w urzędzie miasta niebawem zostanie powołany zastępca burmistrza rozeszła się w ubiegłym tygodniu. Nasz informator wskazuje nawet osobę, która ma objąć tę funkcję. To urzędnik jednej z gmin wiejskich w powiecie włodawskim. Podobno obowiązki ma objąć z początkiem kwietnia. Nie wszystkim podoba się ten pomysł.

- Nawet jeżeli ta osoba jest kompetentna, aby być zastępcą burmistrza, to uważam, że takie stanowisko jest w naszym urzędzie niepotrzebne. Po pierwsze, pan Muszyński ma sekretarza, który odciąża go w obowiązkach. Po drugie, z powodu pandemii mamy kryzys, a to byłby dodatkowy i to duży wydatek, rzędu nawet blisko stu tysięcy złotych w skali roku. Po trzecie, pieniądze potrzebne są na inwestycje, których w planach miasta jest dość sporo. To wszystko sprawia, że każdą złotówkę trzeba oglądać dwa razy, zanim się ją wyda – przekonuje nasz informator.

Burmistrz jest zdziwiony doniesieniami, a jeszcze bardziej osobą, która ma być ponoć jego zastępcą. 

- Ktoś próbuje wkręcić w coś mnie oraz mieszkańców naszego miasta. Nie wiem, skąd wzięła się ta plotka. Powiem krótko, w najbliższym czasie nie planuję zatrudniania zastępcy, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to na pewno poinformuję o tym włodawian. Jeżeli kogokolwiek zatrudnię na tym stanowisku, to z pewnością będzie to osoba związana z prawą stroną sceny politycznej, aby udowodnić niedowiarkom, że współpracuję z każdym, bez względu na poglądy – tłumaczy Muszyński.

TWA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe