Był piknik sportowy ze stacjami zadaniowymi i nagrodami, a także zabawa na dmuchańcach i karuzeli. Nie zabrakło również eko-warsztatów oraz stoisk służb mundurowych i medycznych, które przypominały, jak ważne są zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
Na stoisku MPGK była zbiórka roślin do ogródka sensorycznego. Jednym z punktów programu był spektakl teatralny „Opowieści pana A.” w wykonaniu Teatru w Ogrodzie z Lublina. I na koniec piana party!
Wydarzenie przygotował Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie razem z Fundacją Cemex.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze