II Forum Bezpieczeństwa Wschodniej Polski. Debatowali o sytuacji terenów przygranicznych [ZDJĘCIA]
W piątek, 19 czerwca, w Wyrykach odbyło się II Forum Bezpieczeństwa Wschodniej Polski. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele administracji rządowej, samorządów z regionu włodawskiego, wojska, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, OSP, instytucji odpowiedzialnych za zarządzanie kryzysowe oraz organizacji społecznych. Rozmowy dotyczyły m.in. bezpieczeństwa terenów przygranicznych, ochrony ludności, obrony cywilnej, przeciwdziałania dezinformacji i współpracy służb z samorządami.
Fot: Powiat Włodawski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze