Za nami Drugie Forum Gospodarki Wodnej w Chełmie [ZDJĘCIA]
W połowie czerwca nasze miasto stało się centrum ważnych branżowych dyskusji. Przez dwa dni specjaliści, samorządowcy i przedstawiciele sektora wodno-kanalizacyjnego rozmawiali o przyszłości, nowych technologiach oraz wyzwaniach, z jakimi na co dzień mierzą się lokalne przedsiębiorstwa. Nie zabrakło również wizyt w terenie.
fot: MPGK w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze