W sobotę, 9 maja 2025 r. w remizo-świetlicy w Okopach odbył się XV Festiwal Piosenki Strażackiej. W wydarzeniu udział wzięło 19 wykonawców – solistów oraz zespołów. Komisja konkursowa oceniała dobór repertuaru, umiejętności wokalne oraz ogólny wyraz artystyczny uczestników.
źródło: Gminne Centrum Kultury w Dorohusku
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze