W Woli Uhruskiej, w piątek, 8 maja, rozegrano piłkarski turniej służb mundurowych, w którym wzięło udział dziewięć drużyn. Pierwsze miejsce zajęli policjanci z komendy we Włodawie, drugie reprezentanci 19. Samodzielnego Dywizjonu Artylerii Samobieżnej w Chełmie, a trzecie 19. Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej.
Fot: Powiat Włodawski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze