Dzieci bawią się na nieodebranym placu zabaw przy SP nr 7
Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 7 w Chełmie nie został jeszcze formalnie dopuszczony do użytku, ale - jak wynika z dyskusji podczas posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miasta Chełm - po lekcjach korzystają z niego dzieci. Sprawę poruszył radny Tomasz Ochera, który zwrócił uwagę na brak widocznej informacji o tym, że obiekt nie jest jeszcze otwarty.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze