Gminne obchody 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Fajsławicach [GALERIA ZDJĘĆ]
Mieszkańcy Gminy Fajsławice uczcili 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, łącząc patriotyczne obchody z Dniem Flagi. Uroczystości rozpoczęła msza święta w intencji ojczyzny, po której uczestnicy przemaszerowali na Stary Cmentarz, gdzie oddano hołd bohaterom narodowym. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz, strażacy, harcerze oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.
fot. UG Fajsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze