4 maja, w dniu Międzynarodowego Dnia Strażaka i wspomnienia św. Floriana, w kościele Rozesłania Świętych Apostołów w Chełmie odbyła się uroczysta msza święta w intencji strażaków. W nabożeństwie wzięli udział funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, druhowie OSP, emeryci, renciści oraz ich rodziny i sympatycy formacji.
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze