Gmina Wojsławice. Nadania sztandaru oraz przekazania samochodu dla OSP w Rozięcinie [GALERIA ZDJĘĆ]
1 maja w gminie Wojsławice odbyły się uroczystości nadania sztandaru oraz przekazania samochodu dla OSP w Rozięcinie. Organizatorem wydarzenia była Gmina Wojsławice.
- To ważny moment dla lokalnej społeczności i druhów strażaków, podkreślający znaczenie ich służby oraz zaangażowania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Wojsławice, ale i powiatu chełmskiego - podkreślił Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk.
fot: Powiat Chełmski
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze