Tradycja celebrowania Dnia Ucznia w II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie sięga 2015 roku. Centralnym punktem tegorocznych obchodów była jubileuszowa, dziesiąta edycja Szkolnego Konkursu Talentów „Super Dwójki”. Inicjatywa ta stanowi przestrzeń dla autoprezentacji uczniów w zróżnicowanych dziedzinach artystycznych, sportowych oraz manualnych.
Fot. K. Kwiatek i II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze