Szkolny Turniej Debat Oksfordzkich w I LO w Chełmie [ZDJĘCIA]
W I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie odbył się pierwszy szkolny turniej debat oksfordzkich. Wydarzenie zgromadziło uczniów zaangażowanych w sztukę argumentacji i pokazało, że młodzież potrafi prowadzić merytoryczną, uporządkowaną dyskusję na bardzo wysokim poziomie.
Fot. Miasto Chełm, I LO w Chełmie
Więcej czytaj TUTAJ
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze