8 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet. Wydarzenie zgromadziło liczne mieszkanki gminy, które mogły wspólnie świętować w wyjątkowej atmosferze. W programie znalazł się kabaretowy występ Szymona Łątkowskiego, koncert zespołu Klimatyczni oraz wystawa fotografii „Kobiety Gminy Fajsławice”. Nie zabrakło również życzeń i symbolicznych kwiatów dla pań, które wręczyli przedstawiciele samorządu. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i rozmowami w miłej, integracyjnej atmosferze.
fot. UG Fajsławice
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze