W Kraśniczynie odbył się Gminny Dzień Kobiet. Uczestnicy oglądali występy kabaretu, grup dziecięcych i zespołu Olibabki, a wydarzenie zakończył koncert duetu DuoMen. Na gości czekały też loteria, stoiska z rękodziełem i wystawa „W Rytmie Serc”.
fot. Dom Kultury w Kraśniczynie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze