Podczas uroczystej Gali odznaczono wyjątkowe kobiety, które są nie tylko piękną, ale także wartościową częścią życia miasta: Joannę Babijczuk-Molik, Jagodę Barczyńską, s. Julittę Ejdys, Agnieszkę Filipczuk, Magdalenę Gumienną, Natalię Jędruszczak, Irenę Machowicz, Edytę Muzykę, Halinę Mysakowską, Mariolę Piędzię, Alicję Przybysz, Wiesławę Saganek, Katarzynę Sokołowską, Barbarę Szarwiło oraz Beatę Zawadę.
fot: Miasto Chełm
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze