Krasnystaw. Łączymy pokolenia - Noworoczne Spotkanie Absolwentów i Uczniów w I LO [GALERIA ZDJĘĆ]
Noworoczne Spotkanie Pokoleń Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie odbyło się pod hasłem „Łączymy pokolenia”. W wydarzeniu uczestniczyli dyrekcja szkoły, uczniowie oraz licznie przybyli absolwenci. Dyrektor Anna Patejuk zaprezentowała zmiany zachodzące w szkole, podkreślając znaczenie nowoczesnej bazy dydaktycznej i projektów międzynarodowych. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, wspomnień oraz rozmów o wyzwaniach współczesnego świata. W drugiej części uroczystości podziękowano dotychczasowym władzom stowarzyszenia oraz zaprezentowano fotorelację z działalności szkoły i stowarzyszenia. Wydarzenie potwierdziło, że szkolna wspólnota trwa niezależnie od upływu lat...
fot. I LO w Krasnymstawie
Napisz komentarz
Komentarze