Młodzi artyści z II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie po raz kolejny udowodnili, że należą do krajowej czołówki. Chór "Rapsodia" powrócił z Międzynarodowego Rzeszowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek z prestiżowym wyróżnieniem, potwierdzając swoją doskonałą formę po niedawnym triumfie w Poznaniu.
Więcej w artykule: Kolejny sukces młodych chórzystów! Srebrny dyplom dla Rapsodii z II LO w Chełmie
fot: FB. Międzynarodowy Rzeszowski Festiwal Kolęd i Pastorałek
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze