Krasnystaw. „Wspólne kolędowanie” w KDK [GALERIA ZDJĘĆ]
W sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbył się finałowy koncert kolęd i pastorałek „Wspólne kolędowanie”, przygotowany przez PSP nr 4 im. Jana Pawła II. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem burmistrza Daniela Miciuły, którego reprezentowała sekretarz miasta Renata Stangryciuk.
Na scenie wystąpili wyróżnieni i laureaci międzyszkolnego konkursu kolęd – uczniowie klas I–III krasnostawskich szkół. Wręczono także nagrody w miejskim konkursie plastycznym „Ilustracja do polskiej kolędy lub pastorałki”.
fot. UM Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze