W minionym tygodniu przedszkolaki z „dwunastki” pokazały swoje aktorskie talenty, wystawiając dla dziadków różnorodne inscenizacje. Mali artyści zachwycili również koncertem muzycznym – z instrumentami, głośną muzyką i tańcami. Nie zabrakło pięknych życzeń oraz wzruszeń, które wywołały łzy w oczach widzów.
fot. PM 12
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze