Sukces ratowników z Chełma w Szczyrku [GALERIA ZDJĘĆ]
Podczas Międzynarodowych Zimowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym w Szczyrku zespół ze Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie zajął 12. miejsce, mierząc się z wymagającymi, realistycznymi scenariuszami ratowniczymi w trudnych warunkach zimowych. Osiągnięty wynik zapewnił drużynie kwalifikację do Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym, które odbędą się we wrześniu w Olsztynie.
Więcej w artykule: Chełmscy ratownicy medyczni wśród najlepszych w kraju. Wywalczyli awans do Mistrzostw Polski
fot. Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze