W Domu Pomocy Społecznej w Bończy odbyło się uroczyste przedstawienie jasełkowe przygotowane przez mieszkańców i personel placówki. Wydarzenie było okazją do integracji oraz wspólnego przeżywania świątecznej atmosfery.
fot. DPS w Bończy
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze