O krok od tragedii w Ostrzycy. Dach runął pod ciężarem śniegu [ZDJĘCIA]
Mieszkaniec Ostrzycy może mówić o ogromnym szczęściu w nieszczęściu. W czwartkowy poranek dach jego domu pod naporem zalegającego śniegu zawalił się do środka. Choć pierwsze doniesienia brzmiały dramatycznie, mężczyźnie udało się opuścić budynek o własnych siłach. Na miejscu interweniowało kilkunastu strażaków oraz służby medyczne.
Więcej w artykule: O krok od tragedii w Ostrzycy. Dach runął pod ciężarem śniegu [ZDJĘCIA]
Fot: KP PSP w Krasnymstawie, OSP Ostrzyca
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze