W Gminnym Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej odbyło się Spotkanie Noworoczne. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele lokalnych jednostek, organizacji oraz służb mundurowych. Spotkanie było okazją do podsumowania minionego roku, składania życzeń noworocznych oraz integracji społeczności lokalnej. Po części oficjalnej goście mogli skorzystać z poczęstunku i obejrzeć występy artystyczne.
fot. UM Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze