Obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w piątek, 23 stycznia w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie. Uroczystość została zorganizowana przez oddziały przedszkolne Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Gorzkowie. Podczas wydarzenia każda z grup przedszkolnych zaprezentowała osobny program artystyczny.
fot. Centrum Społeczno - Kulturalne w Gorzkowie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze