Spotkanie Noworoczne odbyło się w Remizie OSP Zastawie. W wydarzeniu udział wzięły Monika Sawa – zastępca burmistrza Krasnegostawu oraz Renata Stangryciuk – sekretarz miasta Krasnystaw. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Mieszkańców Przedmieścia Zastawie.
Podczas spotkania dokonano podsumowania minionego roku oraz złożono noworoczne życzenia. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Okej, prezentując koncert kolęd i pastorałek.
fot. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze