25 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Michałówce odbyły się obchody Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość została przygotowana wspólnie przez Radną Rady Gminy Dorohusk, sołtysów sołectw Michałówka i Ostrów oraz Koła Gospodyń Wiejskich działające w Michałówce i Ostrowie.
fot. Gminne Centrum Kultury w Dorohusku
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze