W niedzielę odbył się 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez sztab we Włodawie. W wydarzenie zaangażowali się wolontariusze, darczyńcy, partnerzy oraz mieszkańcy miasta i okolic. Dzięki wspólnym działaniom udało się zebrać 46 174,97 zł. Organizatorzy dziękują wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły tegoroczny finał.
fot. Włodawski Dom Kultury (WDK)
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze