W niedzielę, 25 stycznia, w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się 34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy Krasnegostawu i regionu licznie włączyli się w akcję, wspierając zbiórkę pod hasłem „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”.
Krasnostawski Sztab WOŚP pracował z udziałem 77 wolontariuszy. Finałowi towarzyszył bogaty program artystyczny oraz licytacje, w których dużym zainteresowaniem cieszyły się miejskie i chmielakowe gadżety. Najwyższą kwotę (2500 zł) osiągnął voucher „VIP VIP-ów” na 55. Chmielaki Krasnostawskie. Kulminacją wydarzenia było tradycyjne „Światełko do nieba”. Jak poinformował sztab, z puszek i licytacji zebrano 78 930,83 zł.
fot. Miasto Krasnystaw
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze