Chełm Biega i przyjaciele pobiegli dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [GALERIA ZDJĘĆ]
Chełm Biega w niedzielę (25 stycznia) zorganizował WOŚPową "ustawkę biegową". Biegacze wystartowali z ronda WOŚP do Borku. Powrót w to samo miejsce, a dla chętnych zaplanowano jeszcze 4 km pętlę w lesie. Na wszystkich pod Lidlem czekała ciepła herbata i słodycze. W biegu wzięło udział ok 50 osób. Przyjechali nawet zapaleńcy biegania z Krasnegostawu. Zebrano ok. 2000 zł na WOŚPową orkiestrę.
Fot: Chełm Biega
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze