Piątkowe południe upłynęło pod znakiem dźwięków, dobrej energii i wspólnego grania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sala gimnastyczna I LO wypełniła się muzyką, uśmiechami i gorącą atmosferą, a koncerty przeplatały się z licytacjami.
fot. Joanna Klimek
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze