Gm. Białopole. Międzypokoleniowe kolędowanie w Strzelcach [GALERIA ZDJĘĆ]
18 stycznia w świetlicy wiejskiej w Strzelcach odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem „Święte wieczory”. Wydarzenie, które było również celebracją Dnia Babci i Dziadka, zostało zorganizowane przez Seniorów oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Strzelcach, przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Białopolu. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.
Fot. Gmina Białopole
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze