Po trzyletniej przerwie do I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego powrócił Konkurs Wojewódzki „Mam Talent u Czarniecczyków”. Eliminacje, które odbyły się 14 stycznia 2026 roku, przyniosły mnóstwo emocji i pozwoliły wyłonić trójkę uczniów, którzy będą reprezentować szkołę w wielkim finale w Chełmie.
fot. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze