Nadbużańscy Brodacze żegnają 2025 rok [GALERIA ZDJĘĆ]
Grudniowy mróz nad Bugiem nie wystraszył tłumów, które zjechały do Sławatycz, by uczestniczyć w jednym z najbardziej spektakularnych widowisk polskiego folkloru. Brodacze wyszli na ulice i żegnali stary rok.
Fot. Justyna Lesiuk-Klujewska
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze