S17 Zamość Wschód – Zamość Południe. Tak wygląda budowa po kilku miesiącach [ZDJĘCIA]
Najpierw trzeba było odłowić całą populację chomika europejskiego. Po przesiedleniu ponad 100 gryzoni w inne miejsce, można było rozpocząć prace na 12,5-kilometrowym odcinku S17 pomiędzy węzłami Zamość Wschód i Zamość Południe. To było na początku sierpnia. Teraz mieliśmy okazję sprawdzić, jak idzie robota.
Objazd po budowie drogi S17 na odcinku Zamość Wschód – Zamość Południe zorganizował 16 grudnia lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wystartowaliśmy z Łabuń i poruszaliśmy się w kierunku Jarosławca (gm. Sitno), gdzie budowany jest węzeł Zamość Wschód.
Więcej w tekście: Dziennie 200 osób na budowie. Tak wygląda S17 pod Zamościem [ZOBACZ ZDJĘCIA]
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze