W świątecznej atmosferze wspólnoty i wzruszeń w Domu Pomocy Społecznej PS w Żułowie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, podczas którego podpisano umowę gwarantującą dalsze funkcjonowanie placówki przez kolejne pięć lat. To ważny moment zarówno dla mieszkańców DPS, jak i całej lokalnej społeczności.
fot. DPS PS Żułów
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze